Silindir Sargı bantları- PTFE (Teflon®) Kaplı Cam Kumaşlar-Konveyör Bantlar

Sargı Bantları

Müşterimizin istekleri doğrultusunda çift atkılı örgü kurutma bantlarımız istenilen ebatlarda, değişik kenar takviye seçenekleri, ek yeri seçenekleri, kenar kevlar dikişleri kaliteli ve yüksek dayanımlı ürünlerimizle sizlere hizmet sunuyoruz. Toptan rulo satışlarımızda rulo uzunluklarımız 250 mt olup rulo boyları standarttır.

PTFE (Teflon®)® kurutma bantları 270-330© ısıya dayanım ve yapışmazlık özellikleri ile genel olarak gıda sektöründe her türlü yiyecek kurutma ve pişirme fırınlarında, giyim baskı sanayinde, her tür ısıl kurutma makine ve ekipmanlarında, laminasyon fırınlarında kurutma bandı, kauçuk ve plastik sektöründe ve temel olarak tekstil sektöründe boyama ve kurutma işlemleri sırasında veya sonrasında başarı ile kullanılmaktadır.

ptfe PTFE (Teflon®) cam kumaş ise su jet veya air jet dokuma tezgahlarında, sanfor makinalarında, her türlü kumaş sarım ve kumaşın işlem gördüğü tüm aşamalarda başarı ile kullanılmaktadır..

Silindir Sargı Bandı

Teflon® The Chemours Company firmasının tescilli markasıdır.Firmamız hiçbir şekilde The Chemours Company ürünleri veya Teflon® marka ürün satmamaktadır.Teflon® günümüzde tüm alanlarda ve bizim web sayfamızda PTFE ürünlerine verilen genel ad olarak kullanılmaktadır. Teflon® The Chemours Company firmasının tescilli markasıdır.Firmamız hiçbir şekilde The Chemours Company ürünleri veya Teflon® marka ürün satmamaktadır..
Copyright ©Textape® 2014